Bine ati venit pe forumul oficial al clanului RSGR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine ati venit pe forumul oficial al clanului RSGR

REGIMENTUL 11 SIRET GALATI-ROMANIA
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
muscamore
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
Cody555
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
Clek
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
titanium67
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
oadriani
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
remanumax
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
uinii
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
Ionutzz92
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
zurly2000
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 
comunistul
de curiozitate... Vote_lcapde curiozitate... Voting_barde curiozitate... Vote_rcap 

 

 de curiozitate...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
wht_derek

wht_derek


Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/11/2015
Varsta : 38
Localizare : galati

de curiozitate... Empty
MesajSubiect: de curiozitate...   de curiozitate... Icon_minitimeMar 08 Dec 2015, 01:06

nu inteleg cum la-ti lasat pe tibiburnaz sa plece la alt clan ,tinad cont statusul  pe care il avea in clan ,sa nu mai vorbim de tancurile pe care le avea (am jucat o data sau de doua ori cu el in detasamente sau pluton ,nu mai stiu)si ,nu cred ca pentru resurse. Ca sunt foarte multi care nu au avut resursele necesare luna trecuta si tot mai sunt in clan ,si au rang mare ...sau (metaforic vb ) nu pupa pe cn trebuie in fund ,??o simpla curiozitate ..(fara sa jignesc pe nimeni )
Sus In jos
rensag
Fruntaş
Fruntaş



Mesaje : 3
Data de inscriere : 22/12/2014

de curiozitate... Empty
MesajSubiect: Re: de curiozitate...   de curiozitate... Icon_minitimeMier 09 Dec 2015, 08:41

Iar a plecat? Daca da, probabil a plecat de bunavoie, oricum, era unul din cei mai vechi in clan (era cand am venit eu) si printre cei mai buni.
Sus In jos
muscamore
General de brigadă
General de brigadă
muscamore


Mesaje : 531
Data de inscriere : 09/11/2013
Varsta : 55
Localizare : Galati

de curiozitate... Empty
MesajSubiect: Re: de curiozitate...   de curiozitate... Icon_minitimeLun 21 Dec 2015, 21:22

de curiozitate, noi nu tinem cu forta pe nimeni...plecă cine vrea, cînd vrea şi unde vrea !
Sus In jos
https://rsgr.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





de curiozitate... Empty
MesajSubiect: Re: de curiozitate...   de curiozitate... Icon_minitime

Sus In jos
 
de curiozitate...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe forumul oficial al clanului RSGR :: DIVERSE :: Forum Deschis Pentru Sugestii si Reclamatii-
Mergi direct la: